top of page

אימון אישי

אמיר מאיר מאמן באימון חוץ

שיפור הכושר הגופני הוא מרכיב חשוב באיכות החיים שלנו. שימו רגע בצד את כל מה שאתם יודעים על ספורטאים ועל מתאמנים. שימו במרכז את עצמכם. איך אתם חיים? מהי ההרגשה הכללית שלכם? האם ההרגשה הכללית שלכם טובה? מה לגבי הביטחון העצמי? 

איך כל זה קשור לאימוני כושר?

כל אחד צריך לדעת כי אימוני כושר משליכים על כל רבדי החיים. כשאדם מרגיש טוב, כשגופו מאומן וכל המערכות עובדות כראוי, התוצאות החיוביות מורגשות בכל תחום שהוא. הוא בטוח יותר בעצמו, מצליח להיות יוזמתי וגם להרגיש הרבה יותר מבחינה נפשית. לכן, ההמלצה שלי היא לבחור בעצמכם ובגוף שלכם, ולהתחיל להתאמן ולשפר את הכושר, אני מבטיח לכם שאתם מקדמים את עצמכם לחיים מאושרים וטובים יותר בכל מישור ותחום בו תרצו להצליח.
אני אמיר מאיר, מאמן כושר כבר 9 שנים. התחלתי את הכושר האישי שלי לאחר פציעת ראש קשה בגיל 20, במהלך בפעילות שגרתית בלבנון שתפסנו קו במוצב אוכבה בגזרה המזרחית בלבנון. לאחר הפציעה שיקמתי את עצמי באמצעות הכושר. מאז ועד היום כושר גופני עוזר לי לשבור שיאים ולהתחזק פיזית ומנטלית.

אז מה עושים באימון כושר?

מאמן כושר אישי גורם לנו גם ללמוד על נושאים רבים ומגוונים: תזונה נבונה, שרירים פועלים. המאמן נותן את המוטיבציה לה אנחנו צריכים על מנת שנתמיד בשגרת אימונים.

התכנית מותאמת אישית וכן אנשים עם צרכים גופניים מיוחדים או בעלי מוגבלות יפיקו הרבה יותר ממאמן אישי שיבנה להם תכנית אופטימלית. בכל תכנית יש ליווי אישי ופיקוח על מנת שהתרגילים יבוצעו בצורה נכונה ולא תיגרמנה פציעות מיותרות. גם באימוני ריצה אותם אני מעביר, חשוב לוודא שהאימון נעשה בצורה בריאה וטובה למצב הגוף ורמת הכושר.

באימון קבוצתי, יבצעו בסבב תחנות המתאמנים תרגילים מסוימים לכל שריר, המתאמנים יעברו בתחנות או לפי זמנים או לפי מס' חזרות, כך שהאימון יהיה דינאמי מאוד ויתרום לשריפת קלוריות מיטבית.

באימון קלאסי יבוצעו בין 6-10 תרגילי כוח וסיבולת, כאשר כל תרגיל מהווה תחנה והמתאמן עובר בין התחנות ומבצע סט בזמן קצוב. המאמן עומד במרכז לפעמים מדגים את התרגילים ועי' סימון כל אחד מחליף תחנה, גם מהנה וגם מאפשר אימון בשטח יחסית מצומצם.

מה ההבדל בין אימון כושר אישי לאימון בחדר כושר?

בחדרי הכושר אנחנו נוטים "לבזבז" זמן על שיחות חולין או הסחות דעת ובזבוז זמן ואנרגיה על תרגילים לא יעילים. אימון אישי מחייב אותנו להיות בפוקוס באימון ולא להתפתות להסחות דעת. כך שהאימון הוא ממוקד ויעיל. בנוסף מאמן כושר אישי דואג להתאים תכנית מותאמת אישית ובהליכה לחדר כושר ובבניית תכנית אימון לבד, אפשר להסתכן בביצוע תרגילים לא יעילים או ביצוע התרגילים בצורה לא נכונה ואף מסוכנת. באימון כושר אני צמוד אליכם! אני רואה את ההצלחה האישית של המתאמן. את השיפור המיוחל באיכות החיים שלו. לשם כך לא עובדים רק על התרגילים הפיזיים בצורה טכנית. אלא משלבים את המיינד, את ההבנה ואת כל מה שיכול להשפיע על הבריאות. זה כולל תזונה נכונה ומותאמת ופעולות מיוחדות לשיקום ולקידום הכושר הגופני.

אימון כושר אישי או קבוצתי?

אימוני הכושר מתבצעים אצלי במכון, איתי ועם שרית, מאמנת כושר מוסמכת שעובדת איתי משנת 2016.
אימוני כושר עם מאמן כושר מוסמך ניתן לבצע בשני אופנים:

  • אימון אישי – אימון אחד על אחד, מתאמן מול מאמן. באימון זה המתאמן מקבל את מלוא תשומת הלב וכל השיעור מותאם לו אישית.

  • אימון קבוצתי – אימון בו מתגבשת קבוצה עד 5 מתאמנים, להם נקודה משותפת מבחינת היכולות הנוכחיות ונקודת היעד. באווירה של יחד ושיתוף מתאמנים להשגת המטרות. אמנם אנחנו קבוצה אך עדיין תזכו ליחס אישי! באימון כושר קבוצתי האווירה והמטרה המשותפת מקדמים ומשפרים את הביצועים. המוטיבציה עולה וכל אחד משיג הרבה יותר.

bottom of page