סוגי אימונים

 

אימון רצועות TRX
אימון רצועות התנגדות

אימון רצועות התנגדות מנצל את משקל גופו של המתאמן לצורך התנגדות ורמת הקושי נקבעת באופן אישי והדרגתי, מתרגילים פשוטים עד תרגילים משולבים שמעלים דופק לכיוון פעילות אירובית ב 75% מדופק מרבי לניצול מיטבי של מאגרי שומן, חיטוב ועיצוב עי' פעילות זאת תוך כדי שילוב של שאר מרכיבי הכושר, כוח וקורדינציה, שילוב תנועות ופיתוח קוגניטיבי באימון. אימון שרירי הליבה תורמים מאוד ליציבות הגוף ולאיזון מיטבי בין פלג כגוף ימין לשמאל.

קרא עוד 

מאמן כושר אישי במודיעין לחיטוב ועיצוב הגוף. אימוני כושר פרטיים ,זוגיים ,קבוצתיים לכל מטרה. צרו קשר עוד היום לקביעת אימון באיזור מודיעין 0544804134
מאמן כושר אישי במודיעין לחיטוב ועיצוב הגוף. אימוני כושר פרטיים ,זוגיים ,קבוצתיים לכל מטרה. צרו קשר עוד היום לקביעת אימון באיזור מודיעין 0544804134
 
אימון אישי / לקבוצות קטנות

מאמן כושר אישי גורמת לנו גם ללמוד על נושאים רבים ומגוונים, תזונה נבונה, שרירים פועלים, המאמן נותן את המוטיבציה לה אנחנו צריכים על מנת שנתמיד בשגרת אימונים.

התכנית מותאמת אישית וכן אנשים עם צרכים גופניים מיוחדים או בעלי מוגבלות יפיקו הרבה יותר ממאמן אישי שיבנה להם תכנית אופטימלית.

הפיקוח הצמוד על מנת שהתרגילים יבוצעו נכון ובעומס הראוי יגרמו הן להתקדמות וימנעו פציעות.

קרא עוד 

 

קבוצות אימון קטנות ואימון מחזורי:

באימון זה יבצעו בסבב תחנות המתאמנים תרגילים מסוימים לכל שרירי, או לפי זמנים או מס' חזרות כך שהאימון  יהיה דינמי מאוד ויתרום לשריפת קלוריות מיטבית.

באימון קלסי יבוצעו בין 6-10 תרגילי כוח וסיבולת, כאשר כל תרגיל מהווה תחנה והמתאמן עובר בין התחנות ומבצע סט בזמן קצוב.

המאמן עומד במרכז לפעמים מדגים את התרגילים ועי' סימון כל אחד מחליף תחנה, גם מהנה וגם מאפשר אימון בשטח יחסית מצומצם..

קרא עוד 

תוכנית לירידה במשקל

 

קידום בריאות וירידה במשקל היא שיטה שבא המאמן מעביר למתאמן כלים ותמונה כוללת על איך חייו המורכבים יכולים להפוך הן ליעילים יותר במישור היום יומי(משפחה, עבודה...) עי' כלים מסוג אמפטיה והבנה לכל אחד יש את הדרך שלו שמתאימה לו ואין בהכרח מתכון מנצח אחד בלבד. והן במישור הבריאותי, תזונה, שגרת אימונים וכו".

 

ההבנה הזו משחררת אצל המאומן חסמים רבים וחבלנים רבים שאיתם כל אחד מתמודד ביום יום ובעצם הופכת את כל אחד מהם להזדמנות לעשות שינוי דרמטי לכיוון החיובי.

קרא עוד